Här hittar du oss som jobbar på Kalkylhjälp AB i Herrljunga.

 

Kalkylhjälp AB
Järnvägsplatsen 1 (andra våning)
524 30 HERRLJUNGA

Tfn 0513-700 200
Org. nr: 556553-7973

Andreas Falk
Ägare och VD

Utbildning, försäljning
0513-700 201
eller
andreas@kalkylhjalp.se
Om ni inte får tag på Andreas på direktnumret, testa gärna med SMS till 070‑209 52 82.

Petra Hellstadius

Administration och fastigheter
0513-700 207 eller
petra@kalkylhjalp.se

Mer info om våra fastigheter www.byggekonomen.se

Claes Klintenberg

Byggkalkylator / Projektledare / KA (behörighet K)


0513-700 205 eller
claes@kalkylhjalp.se

Christian Barber

Konstruktör / Byggkalkylator
0513-700 206 eller
christian@kalkylhjalp.se

Marko Seppänen

Byggkalkylator
0513-700 212 eller
marko@kalkylhjalp.se

Caroline Sjöström

Kalkyl / A-ritning /Energiberäkning
0513-700 202 eller
caroline@kalkylhjalp.se

Therese Borhammar

Administration Bluebeam
0513-700 208 eller
therese@kalkylhjalp.se

Konsulter

Kalkylhjälp har nära sammarbete med konsulter inom en rad olika brancher bla. El, VVS och projektledning.

Detta gör att vi kan ta ett helhetsansvar för projekt och kalkyler och erbjuda tjänster så som El kalkyler, VVS kalkyler, projektering, byggledning mm.

TeamViewer för support på distans

Support i PC

Vi kopplar upp mot din dator

Visning i PC

Du får en visning via internet

Visning i mac

Du får en visning via internet