Vi på Kalkylhjälp AB hittar du vid Herrljunga Stations hus i centrala Herrljunga

Hej och välkommen
till Kalkylhjälp AB i Herrljunga

Här hittar du aktuella kontaktuppgifter till oss som jobbar på företaget. Tveka inte att ta kontakt med oss om du har några frågor eller funderingar.

Kalkylhjälp AB
Järnvägsplatsen 1 (andra våning)
524 30 HERRLJUNGA

Telefon: 0513-700 200
Org. nr: 556553-7973

Andreas Falk
Andreas FalkÄgare och VD
Utbildning och försäljning

Telefon: 0513-700 201
SMS: 070-209 52 82
E-post: andreas@kalkylhjalp.se

Petra Hellstadius
Petra Hellstadius
Ekonomi

Telefon: 0513-700 207
E-post: petra@kalkylhjalp.se

Claes Klintenberg
Claes Klintenberg
Projektledare, försäljning och kontrollansvarig

Telefon: 0513-700 205
E-post: claes@kalkylhjalp.se

Christian Barber
Christian Barber
Konstruktör och byggkalkylator

Telefon: 0513-700 206
E-post: christian@kalkylhjalp.se

Elin Ljungstrand
Elin Ljungstrand
Projektledning och byggkalkylator

Telefon: 0513-700 211
E-post: elin@kalkylhjalp.se

Caroline Sjöström
Caroline Sjöström
A-ritning, energiberäkning och byggkalkylator

Telefon: 0513-700 202
E-post: caroline@kalkylhjalp.se

Joakim Landberg
Joakim Landberg
Byggkalkylator

Telefon: 0513-700 214
E-post: joakim@kalkylhjalp.se

Roger Niklasson
Roger Niklasson
Elkalkylator och utbildning

Telefon: 070-592 31 16
E-post: roger@kalkylhjalp.se

Therese Borhammar
Therese Borhammar
Administration Bluebeam

Telefon: 0513-700 208
E-post: therese@kalkylhjalp.se

Eva Axelsson
Eva Axelsson
Administration Bluebeam

Telefon: 0513-700 203
E-post: eva@kalkylhjalp.se

Tomas Fernfelt
Tomas Fernfelt
Platschef

Telefon: 0513-700 212
E-post: tomas@kalkylhjalp.se

Vill du komma i kontakt med våra dotterbolag Projekthjälp och Byggekonomen – klicka på länkarna nedan.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Om du prenumererar på vårt nyhetsbrev så får du kontinuerligt den senaste informationen om vad som händer hos oss och i branschen.

Behov av konsulthjälp?

Kalkylhjälp har nära samarbete med konsulter inom en rad olika branscher, bl a el, VVS och projektledning. Detta gör att vi kan ta ett helhetsansvar för projekt och kalkyler och erbjuda tjänster såsom el-kalkyler, VVS-kalkyler, projektering, byggledning m m.

Tveka inte att ta kontakt med oss för en offert eller om du är nyfiken på hur ett upplägg kan se ut. Ring på 0513-700 200 eller maila till andreas@kalkylhjalp.se