Kontakt

 

Personal

Andreas Falk (Ägare och VD)

Försäljning av program och utbildning.
0513-700 201

Om ni inte får tag i mig på direktnumret testa gärna med SMS eller mail

SMS 070-209 52 82

 andreas@kalkylhjalp.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stefan Willard

Byggkalkylator/försäljning/support Bluebeam
0513-700 202

stefan@kalkylhjalp.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikael Agemo

Byggkalkylator/samordnare byggkalkyler
0513-700 203
mikael@kalkylhjalp.se

Claes Klintenberg

Claes Klintenberg

Byggkalkylator
0513-700 205
claes@kalkylhjalp.se

Felix

Felix Player

Byggkalkylator
0513-700 204
felix@kalkylhjalp.se


Konsulter

Danielsson, Lars
– VVS och Industrirör
projektering, kalkylering mm.
Lamda Ingenjörsbyrå AB

 

 

 

 

Fritzson, Robin
– VVS och Industrirör
projektering, kalkylering
besiktning mm.
robin@enerwex.se
Enerwex
Honnörsgatan 16
352 36 Växjö
Tfn: 0470-70 51 73

Mobil: 070-569 69 77
www.enerwex.se

 

Hellstadius Bengt-Åke
– Bygg
Byggkalkyler, Energideklarationer
Byggledning, Kontrollansvarig, Besiktningar
bengt-ake@byggekonomen.se
Byggkonsulten AB
Järnvägsplatsen 1
524 30 HERRLJUNGA
Tfn: 0513- 104 00
Mobil: 070-525 61 57
Johansson, Tommy
– EL
projektering, kalkylering mm.
KLT Konsult AB


Peder SvenssonSvensson, Peder
– EL
projektering, kalkylering
besiktning mm.

KLT Konsult AB

 

Prenumerera på vår Youtubekanal nedan:

Kalkylhjälp Youtube

Kalkylhjälp AB
Järnvägsplatsen 1 (andra våning)
524 30 HERRLJUNGA

Tfn 0513-700 200
Org. nr: 556553-7973

Support (Jag kopplar upp mig mot din dator)
wikells online

Visning (Du får en visning via internet)