Kontakt

 

Personal

Andreas Falk (Ägare och VD)

Försäljning av program och utbildning.
0513-700 201

Om ni inte får tag i mig på direktnumret testa gärna med SMS eller mail

SMS 070-209 52 82

 andreas@kalkylhjalp.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stefan Willard

Byggkalkylator/försäljning/support Bluebeam
0513-700 202

stefan@kalkylhjalp.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikael Agemo

Byggkalkylator/samordnare byggkalkyler, konstruktion och projekt.
0513-700 203
mikael@kalkylhjalp.se

 

Claes Klintenberg

Claes Klintenberg

Byggkalkylator/Projektledare/ KA (Behörighet K)
0513-700 205
claes@kalkylhjalp.se

 

Felix

Felix Player

Byggkalkylator
0513-700 204
felix@kalkylhjalp.se

Christian Barber

Konstruktör/Byggkalkylator
0513-700 206
christian@kalkylhjalp.se

Petra Hellstadius

Ekonomi/Administration
0513-700 200
petra@byggekonomen.se


Konsulter

Kalkylhjälp har nära sammarbete med konsulter inom en rad olika brancher bla. El, VVS och projektledning.

Detta gör att vi kan ta ett helhetsansvar för projekt och kalkyler och erbjuda tjänster så som El kalkyler, VVS kalkyler, projektering, byggledning mm.

Prenumerera på vår Youtubekanal nedan:

Kalkylhjälp Youtube

Kalkylhjälp AB
Järnvägsplatsen 1 (andra våning)
524 30 HERRLJUNGA

Tfn 0513-700 200
Org. nr: 556553-7973

Support (Jag kopplar upp mig mot din dator)
wikells online

Visning (Du får en visning via internet)